2 komentarze

 1. Witaj, trafiłam na Twojego bloga i postanowiłam napisać. 🙂
  Jako że razem z Kolegą tworzymy grupę O.N.K.O Info, która powstała w ramach akcji “Odczaruj raka” z inicjatywy Fundacji Spełnionych Marzeń, postanowiliśmy stworzyć portal internetowy PoCANCERowani.pl, skierowany do społeczności dotkniętej choroba nowotworową w sposób pośredni jak i bezpośredni. Tworzę go ja i Marcin, do niedawna jeszcze sami byliśmy pacjentami onkologicznymi i doskonale wiemy z czym choroba nowotworowa się wiąże. Rak nie zabrał nam normalności a jedynie dodał odwagi, by tą normalność jak najlepiej przeżywać. Chcemy wspierać i pokazywać, że rak to nie wyrok.
  …i dlatego piszę też do Ciebie. 🙂 Mam dwie sprawy: 🙂
  1. Strona internetowa, którą tworzymy – poCANCERowani.pl, chcielibyśmy dużą jej część poświęcić blogerom, dobrym blogerom:) Chcemy by było to miejsce skupiające najciekawsze blogi osób pocancerowanych. Po pierwsze na zasadzie “warte uwagi”, po drugie, chcemy być obok nich, śledzić co się u nich dzieje i współtworzyć społeczność pocancerowanych. I tu pytanie do Ciebie: czy zgodzisz się byśmy zamieścili na naszej stronie link przekierowujący do Twojego bloga? (jako jeden z tych “warto przeczytać”)

  2. Na przełomie wrzesień – październik z inicjatywy Fundacji Spełnionych Marzeń swoją działalność rozpoczyna pierwszy w Polsce Cancer Club. To niezwykłe miejsce powstało jako kluczowy element kampanii “Odczaruj raka” z myślą o corocznie powiększającej się społeczności onkologicznej. Cancer Club jako element kampanii stwarza możliwość integracji i aktywizacji tej społeczności. To swoisty azyl dla osób, które otarły się o chorobę nowotworową, ich rodzin oraz bliskich, gdzie w przyjaznej atmosferze, przy filiżance gorącej herbaty lub lampce domowego wina, osoby dotknięte problemem choroby mogą poczuć się w pełni wartościowo. To miejsce stworzone na potrzeby prelekcji, warsztatów motywacyjnych, spotkań z ekspertami. Będzie to także miejsce pełne wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, wystawy, wieczory poezji… Przede wszystkim będzie to miejsce spotkań z ludźmi, z którymi będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, radościami, czasem też zmartwieniami…
  ….i w związku z tym, ogromnie miło byłoby nam, gościć Cię na otwarciu Cancer Clubu. 🙂

  Co Ty na to? 🙂 Proszę o odpowiedź na adres ewa@pocancerowani.pl

  Pozdrawiam serdecznie!
  Ewa Styś
  Fundacja Spełnionych Marzeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *